Příslušenství k oknům

Sklo

U okenních a dveřních profilů Softline, Swingline a Alphaline basic 90 mm se standardně používají dvojskla ve složení 4 -16 – 4, s pokovením a plněním vzácným plynem Argonem. Koeficient prostupu tepla Ug=1,1 W/m2K-1.

U okenních profilů Alphaline plus 90 mm se standardně používají trojskla ve složení 4 – 16 – 4 – 16 – 4, opět s pokovením a plněním vzácným plynem Argonem. Koeficient prostupu tepla Ug=0,6 W/m2K-1.

Druhy skel

Nabídka skel zahrnuje mnoho druhů lišících se svojí specifikací, určením, složením a také cenou.

  • tepelně izolační
  • zvukově izolační
  • ornamentální
  • bezpečnostní
  • protisluneční
Schéma dvojskla
Dvojsklo
Schéma trojskla
Trojsklo

 

 

 

 

Ornamentní skla

Stalactit
Stalactit
Silvit
Silvit
madeira
madeira
kůra čirá
kůra čirá
krizet (listral)
krizet (listral)
kůra bronz
kůra bronz

galaxy
galaxy
grepi (arena)
grepi (arena)
flint
flint
delta
delta
delta mat
delta mat
chinchila bronz
chinchila bronz

chinchila
chinchila
altdeutsch
altdeutsch
altdeutsch bronz
altdeutsch bronz

 Barevné provedení

Barevná provedení PVC profilů VEKA jsou vyráběna potažením základního profilu speciální fólií Renolit. K dispozici je několik shora uvedených standardních imitací dřeva a několik dalších barevných provedení včetně barev dle RAL (modrá, červená, žlutá, zelená ….)

Oboustranně barevný rám
Oboustranně barevný rám
Jednostrann
Jednostranně barevný rám

 

 

 

 

 

 

 

Dřevěné dekory rámů

barvy
Dřevěné dekory

Žaluzie

Žaluzie
Žaluzie

 

Domykací řetízkové žaluzie jsou kvalitním doplňkem našich oken. Horní nosič je překryt zaoblenou lištou v barvě bílé nebo čtyřech odstínech imitace dřeva. Stejně barevně laděn je i spodní nosník. Tento typ může být vybaven lamelou o síle 0,18 mm v 33 barevných odstínech nebo lamelou o síle 0,21 mm v 59-ti barevných odstínech.

Další možnost modifikace je použití lamely o šířce 16 mm v 9-ti barevných odstínech. Žaluzie je ovládaná řetízkem v barvě bílé, hnědé, béžové nebo šedé, který zabezpečuje naklápění a vytahování lamel. Boční vedení je zde zajištěno silonovou strunou o průměru 0,8 mm.

Sítě

Sítě
Sítě

 

Základem sítí je s povrchově upravený hliníkový rám (z extrudovaných profilů), ve kterém je síťovina vyrobená ze skelného vlákna potaženého plastem.

Venkovní parapet

Venkovní parapet
Venkovní parapet

 

K našim oknům standardně dodáváme také venkovní a vnitřní parapety. Venkovní parapet je z kvalitního taženého hliníkového profilu 1,5 – 2 mm. Parapet je od renomovaného německého výrobce GUTMANN.

Rolety

Venkovní rolety jsou vhodným stavebním prvkem pro stávající nebo nová již osazená okna. Jsou vyráběny přímo na míru z kvalitních materiálů. Rolety vyrábíme s ovládáním mechanickým, elektromotorem na vypínač nebo dálkové ovládání, pružinou nebo klikou.

Podle způsobu použití dělíme hliníkové rolety na předokenní, podomítkové a nadokenní. Rolety se díky své konstrukci dají použít prakticky do všech typů dnes používaných oken a dveří. Venkovní rolety mají dobré zvukové a tepelně-izolační vlastnosti a proto v zimních obdobích citelně snižují náklady na topení a v teplém období zachytí až 90% slunečního záření. Všechny prvky rolet jsou povrchově upravené barvami vyznačujícími se vysokou odolností vůči oděru

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat