Garážová vrata

Námi montovaná garážová vrata, jsou určena převážně pro standardní garáže, dvojgaráže nebo vjezd do hromadných garáží. Jsou vyráběna z komponentů určenými pro vysoké provozní zatížení. Konstrukce a povrchová úprava zajišťuje vysokou provozní užitnost a dlouhou životnost.

garážová vrataTypy garážových vrat

Sekční garážová vrata

Sekční vrata jsou ideálním řešením pro všechny typy garáží. Jsou dodávány na míru dle přání zákazníka a v nejširší nabídce barev a dekorů dřeva.

Sekční garážová vrata TRIDO Evo

Sekční garážová vrata TRIDO Evo jsou ideálním řešením pro jednoduchou a rychlou výměnu starých křídlových nebo výklopných vrat za nová sekční. Při výměně odpadá vybourání zárubně starých vrat a zapravování otvoru.

Posuvná garážová vrata

Jedinečné řešení umožňující jednoduchý průchod osob při částečném otevření vrat. TRIDO je vyrábí přímo na míru z komponentů shodných s průmyslovými vraty, určenými pro vysoké provozní zatížení. Konstrukce a povrchová úprava zajišťují vysokou provozní spolehlivost a dlouhou životnost.

Křídlová garážová vrata

Křídlová vrata jsou tradičním řešením pro všechny garáže s omezeným vnitřním prostorem (kde se nedají použít vrata sekční) nebo požadavkem jednoduchého průchodu osob. TRIDO je vyrábí přímo na míru, v moderním designu, v desítkách dekorů dřeva a možností široké řady doplňků.

Výklopná garážová vrata

Výklopná garážová vrata, patřící k nejoblíbenějším vratům minulých let, zažívají díky cenové dostupnosti návrat na výsluní. Mnoho majitelů garáží znovu volí tuto léty prověřenou klasiku a díky svému univerzálnímu využití nachází tyto vrata uplatnění u všech typů garáží.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat